PRACOWNIK PRODUKCJI

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
do Zakładu Surowców Paszowych w Ujazdówku koło Ciechanowa
Zakres obowiązków:
· przyjmowanie i klasyfikowanie surowca;
· mycie pojazdów po przyjętym transporcie surowca;
· obsługa urządzeń i linii produkcyjnej;
· konfekcjonowanie i magazynowanie wyrobów gotowych.
Wymagania:
· odpowiedzialność i rzetelność;
· sumienność;
· dyspozycyjność (praca na dwie zmiany po 12 godz.- dzienne i nocne);
· dbałość o powierzone mienie;
· otwartość/gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
· mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
· mile widziane doświadczenie w branży rolnej/produkcyjnej.
Oferujemy:
· pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;
· stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
· atrakcyjne wynagrodzenie od 5 000 - 7 000 zł / mies. Brutto

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
Skontaktuj się przez formularz z dopiskiem- PRACOWNIK PRODUKCJI

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

‌ Ciechanów

Data dodania: 06/11/2023